Przedszkole

Dzieci są już gotowe rozpocząć swoją przygodę z nauką. Czas na odrobinę samodzielności. Nasze przedszkole to dobry start.

Terapia Indywidualna

Nasze przedszkole jest przygotowane do opieki nad dziećmi autystycznymi.Codzienne działania nauczycieli i terapeutów wspierane są przez pedagogów specjalnych psychiatrę, psychologa, oligofrenopedagoga, logopedów, neurologopedów, terapeutę SI. Naszą mocną stroną – co podkreślają rodzice dzieci – jest olbrzymie zaangażowanie wszystkich pracujących tu osób.

Integracja

Zadaniem przedszkola jest pomoc w poznawaniu świata poprzez zabawę. W naszej placówce dzieci zdrowe i niepełnosprawne poprzez wspólne zabawy, zajęcia, imprezy i wycieczki uczą się w sposób naturalny oraz spontaniczny wzajemnej tolerancji, wyrozumiałości, szacunku, troski, odpowiedzialności, wsparcia i empatii. W ten sposób nasi wychowankowie nabywają umiejętności społecznych i pełniej rozwijają swoją osobowość.

Dlaczego Bim Bam Bom

Nasze przedszkole jest placówką kameralną, co wyraźnie sprzyja poczuciu bezpieczeństwa dzieci, ułatwia prawidłowy rozwój, służy nawiązywaniu kontaktów.
W placówce istnieje możliwość realizowania programu maksymalnie dla trzech grup przedszkolnych. W trosce o zapewnienie najwyższej jakości opieki oraz indywidualnego podejścia nauczycieli do każdego z naszych podopiecznych, zapewniamy małą liczebność poszczególnych grup wiekowych, od 10 do 15 dzieci.
Dzieci mogą przebywać w przedszkolu w godzinach 7.00 – 17.00.

uśmiechnięte dzieci leżakują

Co oferujemy

Kadrę przedszkola stanowią osoby posiadające wszechstronne przygotowanie do pracy z dziećmi w tym także o specjalnych potrzebach edukacyjnych.

Nasze wyniki mówią same za siebie!

Wiemy, że w każdym dziecku drzemią wspaniałe możliwości, które nasi pedagodzy – poprzez zróżnicowaną propozycję zajęć – pomogą wydobyć i wykorzystać dla jego jeszcze lepszego rozwoju.

ZDAWALNOŚCI
UŚMIECHU
ZADOWOLONYCH RODZICÓW
Ocenione przez rodziców jako „WYJĄTKOWE” 

Zdaniem rodziców

Aktualności

alfabet